Nachádzate sa tu: Inzercia » Časté otázky

Časté otázky

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?
Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar Vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť, inak inzerát nebude zverejnený. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte na info@inzerciabratislava.sk.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá inzertnej stránky. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na info@inzerciabratislava.sk.

Nie som si istý, či moja inzercia neodporuje podmienkam, pravidlám inzercie.
V prípade nejasností nás kontaktujte e-mailom vopred (pred vložením inzerátu), odpoveď dostanete najneskôr do 72 hodín. Po zablokovaní e-mailu je možné odblokovanie v zmysle podmienok za poplatok za odblokovanie bez akýchkoľvek námietok a reklamácií, či vášho vykladania, pochopenia podmienok.

Inzerujete každý deň rovnaký (podobný) inzerát, lebo ho chcete mať medzi najnovšími inzerátmi?
Zabudnite na trápne vkladanie a vypisovanie inzerátov, tak ako ste zvyknutí na väčšsine inzertných stránok! Stačí zadať inzerát len raz, a tento inzerát môžete kedykoľvek (aj viac krát denne) dostať na prvé miesto medzi najnovšie inzeráty bez potreby vkladať a vypisovať inzerát. Kliknite na tlačidlo OBNOVIŤ a Váš inzerát je prvý, najnovší! TOPujte, uprednostnite tak Váš inzerát úplne zadarmo! Obnovenie inzerátu je možné pre registrovaných i neregistrovaných užívateľov, kvôli jednoduchosti a pohodlnosti odporúčame sa zaregistrovať a objaviť čaro aktívnej, jednoduchej správy inzerátov.

Ako zmažem inzerát? Som zablokovaný a potrebujem zmazať neaktuálny inzerát.
Každý užívateľ zadáva vlastné heslo na zmazanie inzerátu. Z toho dôvodu si ho zapamätajte. V prípade, že ste neregistrovaný úžívateľ, bez ohľadu na to, či je Váš prístup na stránku zablokovaný alebo nie, Váš inzerát zmažete prostredníctvom Vami zadaného hesla pri pridávaní inzerátu. Ako registrovaný uživateľ mažete, upravujete a aktualizujete všetky Vaše inzeráty jednoducho kedykoľvek prostredníctvom Vášho účtu bez potreby pamätať si heslo.

Čo mám robiť, ak chcem aktualizovať, upraviť alebo zmazať inzerát?
V prípade, že ste registrovaný užívateľ, prihláste sa na Váš účet a kedykoľvek môžete upraviť, zmazať alebo aktualizovať ktorýkoľvek inzerát podľa potreby. Ako neregistrovaný užívateľ takisto môžete aktualizovať, upraviť či zmazať konkrétny inzerát, avšak je zakázané pridávať na inzertnú stránku viac ako jeden  inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Teda aj neregistrovaný užívateľ má rovnaké možnosti bezplatného a pohodlného spravovania svojich inzerátov ako registrovaný užívateľ. Užívateľovi, ktorý inzeruje viac inzerátov alebo častejšie, sa odporúča bezplatná registrácia so všetkými výhodami a komfortom inzerovania.

Inzerujúci porušuje pravidlá inzercie (vkladá viacero inzerátov, spamuje, porušuje autorské práva, poškodzuje iného...), inzeráty užívateľa sú podvodnou ponukou a pod.
Oznámte nám to e-mailom na info@inzerciabratislava.sk. Ak ste boli poškodený, obráťte sa na príslušné orgány (políciu).

Koľko inzerátov môžem pridať?

V konkrétnej kategórii môžete pridať maximálne jeden inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Inzerát musí byť zaradený vzhľadom na svoj obsah v príslušnej kategórii a podkategórii. Pozor! Kategória = položka v hlavnom menu (nezamieňajte si to s podkategóriou) ! Kategóriami sú: Auto-moto, Reality a bývanie, Elektro, Hudba a knihy, Mobily, Počítače, Práca, Služby, Zvieratá, Rôzne.

Na čo dbať pri pridávaní bezplatného inzerátu?
Užívatelia si musia dať pozor na pridávanie inzerátov do správnej kategórie, vybrať čo najpresnejšie kategóriu/podkategóriu a vyvarovať sa vkladaniu viacerých inzerátov do rôznych kategórií a podkategórií, inak budú zablokovaní. V prípade, že sa užívateľ domnieva, že sa jeho konkrétny inzerát hodí do viacerých kategórií/podkategórií, je povinný ho pridať do jednej, „obsahovo najbližšej“ kategórie/podkategórie. Dbajte taktiež na dodržiavanie zákazu pridávania niektorých inzerátov.

Ako uhradím a požiadam o prednostný TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnej stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (VS: číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetové bankovníctvo (internetbanking). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac o výhodách TOP inzerátu.

Mám záujem o platený reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na info@inzerciabratislava.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme Vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu info@inzerciabratislava.sk.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na info@inzerciabratislava.sk, názov web stránky (teda www), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO,DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?

Faktúra (v papierovej forme) vám bude doručená poštou najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@inzerciabratislava.sk.

Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.
Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.
 


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem